Gaismas tehnikas noma

Gaismas tehnikas noma

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
 • NOMA! Krāsainu LED lampiņu spuldzīšu virtene, 16 lampiņas, 5 metri
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešamas krāsainu lampiņu virtenes? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam nomā LED lampiņu virteni ar 16 lampiņām, 5 metru gara virtene + 5 metri kabeļa līdz elektrības pieslēgumam. Nepieciešams 220 v elektrības padeves nodrošinājums. Virteni var izmantot gan iekštelpās, gan ārpus telpām. A..
  4,00 €
 • NOMA! Krāsainu LED lampiņu spuldzīšu virtene, 64 lampiņas, 18 metri
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešamas krāsainu lampiņu virtenes? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam nomā LED lampiņu virteni ar 64 lampiņām, 18 metru gara virtene + 2 metri kabeļa līdz elektrības pieslēgumam. Nepieciešams 220 v elektrības padeves nodrošinājums. Virteni var izmantot gan iekštelpās, gan ārpus telpām. ..
  20,00 €
 • NOMA! Skatuves prožektors PAR 56
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešami skatuves prožektori? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam nomā prožektorus PAR 56 Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un noteikumiem! Nomas cenā nav ietverta piegāde. SVARĪGI! - Par nomas inventāru..
  7,00 €
 • NOMA! Starmešu, skatuves prožektoru komplekts, PAR 56 x 16 prožektori
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešami skatuves prožektori? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam nomā prožektoru PAR 56 komplektu ar 16 prožektoriem. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un noteikumiem! Nomas cenā nav ietverta piegāde. SV..
  99,00 €
 • NOMA! Lustra, kroņlukturis ar 6 spuldzēm
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešams elegantas lustras? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam nomā elegantas lustras. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un noteikumiem! Nomas cenā nav ietverta piegāde. SVARĪGI! - Par nomas inventāru jā..
  25,00 €
 • NOMA! Kroņlukturis ar 12 spuldzēm, kristāla lustra
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešams elegants kroņlukturis? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam nomā elegantu kroņlukturi ar īsta slīpēta stikla elementiem. Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un noteikumiem! Nomas cenā nav ietverta pieg..
  85,00 €