Inventāra un palīgtehnikas noma pasākumiem

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
 • NOMA! Garderobe, mobila ģērbtuve ar 2 kabīnēm
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešama pārģērbšanās kabīne? Pirkt nav nepieciešams, jo ģērbtuves kabīni var nomāt! Piedāvājam nomā ērtu un stabilu garderobes dubultkabīni no hromētām metāla trubām ar auduma starpsienām un aizkariem. Garderobes kabīne lieti noderēs dažādu pasākumu viesu vajadzībām, piemēram, ja paredzēts akrnev..
  39,00 €
 • NOMA! Divas mobilās rācijas Walkie-Talkie Motorola T40
  NOMA! Mobilās rācijas Walkie-Talkie Motorola T40 Pasākumu rīkotājiem, sporta spēļu un team-building pasākāmu organizatoru ikdienas neatņemama sastāvdaļa un darba rīks - mobilā rācija.   Motorola T40 Walkie-Talkie  rācijas darbojas līdz 4 km attāumā. Tām ir 8 brīvi iestatāmi sarunu kanāli. Piedāvājam līdz 8 rāciju komplektiem (16 rācijas). No..
  9,00 €
 • NOMA! Glāzes turētājs, šķīvja klipsis, 50 gab.
  Parūpējieties par saviem viesiem, ja organizējat kokteiļvakaru, furšetveida vai zviedru galda tipa pasākumu. Ja maltītes vai kokteiļi nav paredzēti ar sēdvietām, tad viesiem bieži vien ir sajūta, ka pietrūkst trešā roka! Šo lomu ideāli pilda šķīvja klipsis, kuru vienkārši uzliekot uz šķīvja izmanto kā glāzes turētāju, tā atbrīvojot vienu roku no nepārtrauktas gl..
  9,00 €
 • NOMA! Garderobes statīvs ar 50 pleciņiem komplektā
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešams garderobes statīvs uz ritentiņiem? Pirkt nav nepieciešams, jo garderobes statīvu var nomāt! Piedāvājam nomā ērtu un stabilu garderobes statīvu no hromētām metāla trubu uz ritentiņiem. Garderobes statīvs lieti noderēs dažādu pasākumu viesu vajadzībām. Komplektā ir arī pleciņi.   Atka..
  20,00 €
 • NOMA! Ventilators uz grīdas statīva
  Noma, ventilators uz grīdas statīva   ..
  9,00 €
 • NOMA! Kravas ratiņi, noliktavas rati
  Kravas ratiņi uz nomu ..
  6,00 €
 • NOMA! Apavu tīrītājs, kurpju spodrināšanas automāts
  Prezentācijai, korporatīvajam pasākumam, banketam vai kāzām - uz dažām dienām - nepieciešams kurpju tīrīšanas automāts? Pirkt nav nepieciešams, jo kurpju spodrinātāju var nomāt! Nomas pamatcenas: 19.00 € / pirmā diena, 9.00 € / otrā diena, Nomājot telti - kurpju tīrāmais automāts tiek piedāvāts BEZMAKSAS NOMĀ (maks. 3 dienas) &nb..
  19,00 €
 • NOMA! Spogulis metāla rāmī uz ritentiņiem
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešams spogulis uz statīva ar ritentiņiem? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam nomā ērtu un stabilu grīdas spoguli hromētu metāla trubu rāmī ar ritentiņiem. Šo spoguli var izmantot gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Tas lieti noderēs dažādu pasākumu un to viesu vajadzībām.   A..
  15,00 €
 • NOMA! Pelnu trauks uz statīva, grīdas pelntrauks
    Pasākumam - uz vienu vai dažām dienām - nepieciešams elegants pelnu trauks uz statīva? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Piedāvājam nomā elegantu hromētu metāla pelnu trauku uz stabilas metāla kājas. Šo pelnu trauku var izmantot gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Uzmanību! Nomājot telti 6 x 20m divi pelnutrauki tiek doti nomas komplektā BEZ MAKSA..
  6,00 €
 • NOMA! Sarkanā paklāja komplekts - paklājs 7 x 1,5 m, ar 10 stabiņiem
    Prezentācijai vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams sarkanais celiņš? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Sarkanā paklāja komplekts: - sarkanais paklājs 1,5 x 7 m - (3 paklāji 1,5x2,4 m ar gumijotu pamatni) - norobežojošās barjeras/stabiņi ar sarkanām virvēm - 10 stabiņi, 8 virves   Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un n..
  120,00 €
 • NOMA! Sarkanā paklāja komplekts - paklājs 5 x 1,5 m, ar 6 stabiņiem
    Prezentācijai vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams sarkanais celiņš? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Sarkanā paklāja komplekts: - sarkanais celiņš 5 x 1,5 m  (divi paklāji ar gumijotu apakšu 1,5 x 2,5 m) - norobežojošās barjeras/stabiņi ar sarkanām virvēm - 6 stabiņi, 4 virves Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un no..
  85,00 €
 • NOMA! Sarkanai celiņš, sarkanais paklājs
    Prezentācijai vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams sarkanais celiņš? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt!   . Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un noteikumiem! Nomas cenā nav ietverta piegāde.   SVARĪGI! - Par nomas inventāru jāiema..
  Cenu jautāt!
 • NOMA! Salokāma, viegli transportējama FOTOSIENA, prezentāciju siena uz nomu - 3 x 2,2 m
  Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešams prezentāciju stends, preses siena, foto siena? Pirkt nav nepieciešams, jo prezentāciju sienu - fotosienu var nomāt! Mobila saliekamā prezentācijas siena (foto siena, preses siena, sponsoru siena) - 300 cm (platuma) x 225 cm (augstums). Uzstādīšanai nepieciešamas vien dažas minūtes. Konstrukcijas at..
  25,00 €