Par mums / par PrivatKlubs.lv

Priecājamies par iespēju iepazīstināt Jūs ar virtuālo interneta telšu, galdu, krēslu, piepūšamo atrakciju un cita svētku inventāra, atribūtikas un dekorāciju nomu - PrivatKlubs.lv.  PrivatKlubs.lv ietilpst uzņēmuma SIA '21 webshop group' (Reģ.Nr.40103437128) internetveikalu grupā. Interneta vietne PrivatKlubs.lv darbojas kopš 2016. gada.

Mēs nepārtraukti strādājam pie mūsu nomas piedāvātā preču, inventāra un pakalpojuma klāsta paplašināšanas, kā arī pie mūsu piedāvātā servisa efektivitātes palielināšanas, lai kļūtu par nozīmīgiem un uzticamiem partneriem saviem klientiem! Uzdrošinamies apgalvot, ka vēlamies kļūt par Jūsu labiem draugiem!

Uzņēmuma pamatdarbības joma, kopš 2005. gada saistīta ar interneta risinājumu radīšanu. Likumsakarīgi, 2010. gadā, mēs uzsākām darbību arī  interneta tirdzniecības jomā. Šobrīd apkalpojam un uzturam divus desmitus, mūsu klientu, kā arī savus, interneta projektus. PrivatKlubs.lv radies kā iepriekšējā projekta - internetveikala Manekeni.lv - atsevišķas produktu grupas patstāvīgs turpinājums.

Mums rūp mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāte un klientu apmierinātība, jo tikai tā var veidot abpusēji izdevīgu sadarbību ilgtermiņā! Vienmēr esam atvērti sadarbības priekšlikumiem! Ar prieku uzklausīsim Jūsu priekšlikumus vai piezīmes šīs interneta vietnes darbības sakarā!

 

Rakstiet mums: ideja@webideja.lv vai info@PrivatKlubs.lv

 

Pateicamies par izrādīto interesi un šeit pavadīto laiku,

ar cieņu,
PrivatKlubs.lv
& SIA "21 webshop group" komanda