Piepūšamo atrakciju, piepūšamo spēļu un atribūtikas noma bērnu ballītēm, sporta spēlēm, korporatīvajiem pasākumiem u.c.

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
 • NOMA! Bērnu batuta noma 2,4 m diam.
  Uz dažām dienām nepieciešams batuts bērniem? Pirkt nav nepieciešams, jo batutu var nomāt! Vieglas, stabilas konstrukcijas batuts bērniem izmantojam ārpus telpām. Batutu bērni drīkst izmantot tikai pieaugušo uzraudzībā. Izmantojot batutu bērniem jānovelk apavi, brilles, matu sprādzes un jebkuri citi piederumi, kas var radīt traumas. Izmēri: 2,4 (diametrs) ..
  18,00 €
 • NOMA! Piepūšamā mini-atrakcija vismazākajiem CIETOKSNIS 1,8 x 3 x 1,6 m
  Uz dažām dienām nepieciešama piepūšamā atrakcija bērniem? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Vieglas konstrukcijas neilona piepūšamā mini atrakcija vismazākajiem bērniem, izmantojama gan iekštelpās, gan ārā. Piepūšamā atrakcija CIETOKSNIS ir paredzēta mazu bērnu, vecumā no 3 līdz 9 gadiem, brīvā laika pavadīšanai. Piepūstā veidā atrakcija ar savie..
  24,00 €
 • NOMA! Piepūšamā mini-atrakcija vismazākajiem ŽIRAFE 1,5 x 3 x 1,8 m
  Uz dažām dienām nepieciešama piepūšamā atrakcija bērniem? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Vieglas konstrukcijas neilona piepūšamā mini atrakcija vismazākajiem bērniem, izmantojama gan iekštelpās, gan ārā. Piepūšamā atrakcija ŽIRAFE ir paredzēta mazu bērnu, vecumā no 3 līdz 6 gadiem, brīvā laika pavadīšanai. Piepūstā veidā atrakcija ar saviem n..
  17,00 €