Nomas noteikumi

Interneta noma PRIVATKLUBS.lv lietošanas noteikumi un saistību atruna
 
 
1. Interneta noma PrivatKlubs.lv (turpmāk - PrivatKlubs.lv) ir SIA '21 webshop group' (Reģ.Nr.40103437128) struktūrvienība. PrivatKlubs.lv darbojas kopš 2016. gada un specializējas telšu, galdu, krēslu, piepūšamo atrakciju un cita svētku inventāra, atribūtikas un dekorāciju nomā, dekorāciju izgatavošanā, svētku preču un atribūtikas tirdzniecībā.
 
2. Apmeklējot, veicot pasūtījumus vai citādi lietojot PrivatKlubs.lv interneta vietni, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Sazinoties ar PrivatKlubs.lv administrāciju ar e-pastu palīdzību, ar e-veikala pasūtījumu vai paziņojumu sistēmas palīdzību, lietotājs piekrīt elektroniskai saziņai ar SIA '21 webshop group'. Tāpat lietotājs piekrīt, ka visas vienošanās, paziņojumi, rēķini un cita saziņa notiek elektroniski, un tiek uzskatīta par rakstisku. 
 
3. PrivatKlubs.lv publicētajai informācijai, piedāvātā inventāra un preču aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Preču parametri, komplektācija, krāsa vai citi parametri var mainīties, atkarībā no ražotāju vai piegādātāju noteiktām izmaiņām un specifikācijas. Galīgā preces nomas/pārdošanas cena un specifikācija tiek norādīta pircējam izsūtītajā priekšapmaksas rēķinā. Visi nomas pakalpojumi tiek veikti tikai ar pilnu priekšapmaksu.
 
4. Visas cenas PrivatKlubs.lv ir norādītas eiro valūtā (€ / EUR) ar ietvertu PVN 21%. Norādītās cenas ir spēkā kamēr netiek veiktas izmaiņas. Norādītā cena tiek saprasta kā preču/inventāra cena noliktavā un neiekļauj preču piegādes izdevumus. Ja ir norādīta cena ar piegādi, tā tiek saprasta kā piegāde pa Rīgu +20km no pilsētas robežas, ja vien nav noradīts savādāk. Preču piedāvājums un cenas PrivatKlubs.lv internetveikalā var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.
 
5. Veicot pasūtījumu, pasūtītājs izvēlas interesējošo preci/inventāru/pakalpojumu, daudzumu, kā arī pasūtījuma noformēšanas laikā norāda: kontaktpersonu, tās tālruņa numuru, e-pastu un pilnus uzņēmuma rekvizītus korektai rēķina sastādīšanai. Preču pasūtīšanu PrivatKlubs.lv interneta vietnē var veikt 24h diennaktī. (Jautājumus par pasūtījumiem var sūtīt uz e-pastu: info@PrivatKlubs.lv vai zvanot pa tālr.: 2030 9699) 
 
6. Pasūtījumu apstrāde un rēķinu izrakstīšana tiek veikta darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 19:00. Pēc saņemtā pasūtījuma, veikala administrators pārbauda preču/inventāra pieejamību, nepieciešamības gadījumā rediģē piegādes informāciju, manuāli sagatavo un nosūta klientam rēķinu. Pircējam pasūtījuma apmaksa jāveic 3 (trīs) darba dienu laikā uz rēķinā norādīto SIA '21 webshop group' norēķinu kontu bankā. SIA '21 webshop group' patur tiesības anulēt rēķinu, nepiegādāt preci vai nesniegt pakalpojumu, ja savlaicīgi nav veikta izsniegtā rēķina apmaksa. 
 
7. Pircējam prece/inventārs/pakalpojums tiek piegādāts vai izsniegts tikai pēc pilnas apmaksas saņemšanas, ieskaitot piegādes izdevumus, ja tādi ir aprēķināti.  Par maksājuma saņemšanas brīdi tiek uzskatīta naudas saņemšana SIA '21 webshop group' norēķinu kontā. 
 
8. Preces/inventārs, kas tiek izgatavots pēc individuāla klienta pasūtījuma vai tiek individualizētas ar pievienotu uzrakstu vai logo, tiek izgatavotas specifiskā krāsu gammā vai pēc pasūtītāja izmēriem un tamlīdzīgi, nevar atgriezt vai mainīt.
 
9. Jebkāda informācijas pārpublicēšana no PrivatKlubs.lv, bez saskaņošanas un bez atsauces uz šo interneta vietni, ir aizliegta.
 
10. Veicot pasūtījumu PrivatKlubs.lv internetveikalā, lietotājs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pasūtījuma apstrādi, un atsevišķos gadījumos, bet ne biežāk kā 1 reizi mēnesī, informācija par PrivatKlubs.lv aktivitātēm un aktuālajiem produktiem. Lietotājs piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti pasūtījumu izpildei un preču piegādei. Pirkuma procedūras laikā saglabātie dati netiks izpausti trešajām personām. 
 
 
 
 
Šie, PrivatKlubs.lv lietošanas noteikumi var tikt papildināti, mainīti vai grozīti bez iepriekšēja brīdinājuma.
Pēdējā informācijas aktualizācija 2016. gada 1. martā