Telšu un paviljonu noma pasākumiem, tirdzniecībai, gadatirgiem, jubilejām, kāzām u.c. Teltis un nojumes uz īri.

Telšu noma tirdzniecībai, gadatirgiem, jubilejām, kāzām u.c. pasākumiem

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
 • NOMA! Pasākumu telts, paviljons 6 x 20 m, balta - profi telts noma + montāža
    Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešama pasākumu telts - paviljons? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas cenas atkarīgas no nomas dienu skaita, savlaicīguma un citiem faktoriem. Lūdzam jautāt savu cenu! Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas l..
  480,00 €
 • NOMA! Pasākumu telts, paviljons 5 x 8m, balti/zaļa - profi telts noma + montāža
    Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešama telts - paviljons? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Nomas cenas atkarīgas no nomas dienu skaita, savlaicīguma un citiem faktoriem. Lūdzam jautāt savu cenu! Atkarībā no pasākuma specifikas, ilguma un notikuma vietas, varam piedāvāt labāko variantu un vienoties par nomas laiku un no..
  160,00 €
 • NOMA! Telts izbraukumu tirdzniecībai, paviljons gadatirdziņiem, balta, 3 x 2 m - UZ NOMU
  Izbraukumu tirdzniecībai, gadatirgum, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešama telts? Pirkt nav nepieciešams, jo tirdzniecības telti var nomāt! Izbraukumu tirdzniecības telts, paviljons 3 x 2 m, 6 kv.m.  - UZ NOMU Nomas pamatcena: 27.00 € / pirmā diena, 15.00 € / katra nākamā diena.   Saliekama, viegli transpor..
  27,00 €
 • NOMA! Pasākumu telts, paviljons 3 x 6m - UZ NOMU
  Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešama telts - paviljons? Pirkt nav nepieciešams, jo var nomāt! Pasākumu telts, paviljons 3 x 6 m, 18 kv.m.  - UZ NOMU Nomas pamatcena: 49.00 € / pirmā diena, 20.00 € / katra nākamā diena.   Saliekama, viegli transportējama Telts - paviljons  3 x 6 m Pla..
  59,00 €
 • NOMA! Pasākumu telts, paviljons 3 x 9 m - UZ NOMU
  Prezentācijai, izstādei vai pasākumam - uz dažām dienām - nepieciešama telts - paviljons? Pirkt nav nepieciešams, jo telti var nomāt! Pasākumu telts, paviljons 3 x 9 m, 27, kv.m.  - UZ NOMU Nomas pamatcena: 69.00 € / pirmā diena, 30.00 € / katra nākamā diena.   Saliekama, viegli transportējama Telts - paviljons  3 x 9 m ..
  69,00 €